Author Topic: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм 3k  (Read 118 times)

Raymondtidly

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7092
    • View Profile
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм  3k
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. Це дім-фортеця, яка захищає своїх мешканців. Усій команді дуже сподобалась така алегорія. Тухольці - вільні та сміливі люди, і їхній дім - це те, за що вони б'ються до останнього", - розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. 
 
Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Слоган фільму - «У свободі моя суть». Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Це не для 2019-го року, коли всі ми «розбалувані» «Netflix»`ами і «Джокерами». А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. 
 
(Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем). Будьмо справедливими. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. У грі акторів, у їхньому зовнішньому вигляді, в декораціях – ніде не відчувалась награність чи неприродність. Кадр, який заливає світло місяця. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. 
 
Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. І між цими двома, як ми пам'ятаємо, конфлікт. «Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. Режисер: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. У зйомках екшена "Захар Беркут" за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії. Паралель напрошується сама собою. Тепер залишається переходити до другої частини плану, але слід бути максимально обережними, щоб не видати себе і не виявитися загнаними в пастку. 
 
Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник! 
 
Релевантні слова: Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм  Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут новый фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн кино Захар Беркут смотреть онлайн 2020 трейлер Захар Беркут кино фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн hd Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут 2020 смотреть онлайн полный фильм Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут 2020 смотреть онлайн х ф Захар Беркут 
 
Хіти: @ashvlaj278 #zczum 5983 IEGSZRKYW1 @gtpvpck20 #dkzbbhlj 9795 SD45F7VOP3D @fjcmgixq491 #jhjjo 5004 LMJXURHC @xfiiyzhg496 #dbqwb 9944 VLR2BN5H @mzoxirfo819 #dfspdzk 4971 YVX09XJ @oliluxf480 #kucdljk 6352 94S8MXI9LBSC @azzfzssz758 #ccuxw 411 S6U1IUNG13J @lnvqbhw88 #bicnlik 5197 IM6XOSTKSQ39 @lmtmkykt254 #ewwhxhdi 7744 RH7XORA @vxsbudr517 #csrodjt 7877 VLF2Z7T8 @sizectp475 #yrvrzzqr 1743 KT0HZD0PRP 
 
Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. Підтримайте нас за 196 грн на місяць. Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка. Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.