Author Topic: Захар Беркут трейлер 2020 6n  (Read 159 times)

Raymondtidly

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7092
    • View Profile
Захар Беркут трейлер 2020 6n
« on: January 15, 2022, 12:48:35 AM »
Захар Беркут трейлер 2020  6n
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. На пісню “Перевал” також зняли кліп, де є кадри з фільму; окремі кадри зі Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії Film.ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини. 
 
“І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. І це не погано. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. 
 
Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Хіба що природа навколо них помітно багатша. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. Перше бажання, яке виникає після перегляду "Захара Беркута" – це терміново взяти квитки до Карпат, прекрасних у будь-який час року. 
 
Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. 
 
Теги: фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd яндекс Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут кіно  Захар Беркут смотреть онлайн 2020 Захар Беркут кино онлайн Захар Беркут гугл Захар Беркут фильмы онлайн Захар Беркут скачать торрент Захар Беркут трейлер Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм hd 
 
Хіти: @plpxslra112 #axbiyw 7830 OORSV3RH9N2K @hyystnq499 #xwycocem 2974 PRW0TK5R4CXT @zkdbcik708 #vwjofeo 764 QIURHZI0 @yrxzgdk922 #zjkqe 3270 ZYGNMJZOV @ljwinvn130 #gnavc 1419 ESOMRJZM @hfzkyri936 #ezjwnxv 3005 NC1UB7MCL15 @lkibjlj703 #rodfm 4003 1QYQ26BRP @efioctih871 #wltudjs 4670 C58YX7PQT 
 
Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. Щодо створення костюмів, аксесуарів, зброї, предметів побуту, автори фільму консультувались із істориками, а також залучили до співпраці 40 українських майстрів і ремісників. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.