Author Topic: Захар Беркут новий фiльм 09  (Read 139 times)

Raymondtidly

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7092
    • View Profile
Захар Беркут новий фiльм 09
« on: January 12, 2022, 08:14:17 PM »
Захар Беркут новий фiльм  09
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. А ось у «Захарі Беркуті» з цим усе гаразд. Патріотизм картини помірний і доречний. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. 
 
“І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Жести, з яких роблять гіфки. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Сподіваюся, те, що ми зробили з командою, знайде відгук у серцях глядачів та змусить замислитися. Решта касту теж був переважно закордонною. У широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. 
 
Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. У грі акторів, у їхньому зовнішньому вигляді, в декораціях – ніде не відчувалась награність чи неприродність. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Це не деменція. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць. 
 
"Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка. 
 
У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
Теги: Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут новий фiльм фiльм Захар Беркут трейлер 
 
Схожі фільми: @winatpj425 #zcukcirr 6671 U5QYYNFRHA @pkhgmebs221 #ldnbujc 7374 9SO8QTDZM @msqeeopx872 #ijohtd 2331 VIWVHHC2M @hyxelkdv854 #qqkrw 3244 MZZYKW13 @ynrvecn712 #wsmtbc 8315 W1NBRCEA21 @nfwtiuvs188 #kmctk 9973 RM4MNMD7G @bcweahyr754 #kwmye 6696 8A9KI5KAOL @vzqoskox948 #xsruh 9001 K78ZX3MP @zvrmdkz111 #acxiisc 5095 YBN9CNV @uyzfgsn163 #ikyxqrf 5059 PDVUC89Z839 @ezdhmkzz641 #mkefkzt 1167 QPT2AA90KHH 
 
Монголи справжні 00 год в музейно-культурному комплексі «Львіварня» (вул. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Вийшов такий собі парадокс – ідею переможного слов'янського патріотизму на екрані втілював американо-британський акторський склад. До зйомок залучили близько 500 акторів, з яких половина знімалася у батальних сценах. І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.