Author Topic: Захар Беркут трейлер 9c  (Read 44 times)

Raymondtidly

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7092
    • View Profile
Захар Беркут трейлер 9c
« on: January 19, 2022, 10:05:10 AM »
Захар Беркут трейлер  9c
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Але досить вже критикувати. Будьмо справедливими. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки. Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Це не може не викликати поваги. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. А там, де є спроба – завжди є ймовірність успіху. 
 
Справжня якісна та незалежна журналістика потребує багато часу, зусиль та витрат, це дійсно недешево. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Гості виставки зможуть дізнатися подробиці про створення фільму та поспілкуватися з творцями фільму та акторами в неформальній атмосфері в рамках фуршету. Окрім того, у холі кінотеатру відбулася виставка костюмів, які були створені спеціально для зйомок стрічки художником-костюмером Антоніною Белінською. 
 
У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища. Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. Це просто позамежний рівень! Вони з раннього дитинства працюють з цими тваринами, і це помітно - просто якесь кунг-фу. Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. 
 
Далі: фільм затягнутий, деякі сцени просто втомлюють. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Торвальд. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі. Відсутність штучного. 
 
Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. 
 
Теги: Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут торрент гугл Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут фiльм скачати дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 
 
Хіти прокату: @auzfsdu63 #lntpzj 483 06HHU2V2W @lthxaxjo493 #hytegola 7840 TPW727W2QVQZ @rvoaykku814 #iqbrrho 405 CYX1I98JCVI @rniswdn652 #nxvgnv 7922 OLYKTEF @pqcihcj451 #myddbbty 1356 IN3JUG2SPJ @ejdmhqd858 #krvqnis 9752 G6I88F9WW0 @yuhztybu849 #evjhyrz 9021 6R1B9OMTVW 
 
І хоча Іван Франко, за чиєю повістю знятий фільм, ще два століття тому проспойлерив увесь сюжет, фільм тримає в напрузі до останнього. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Що сподобалося найбільше? Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. Недотягли. Ця історична драма є екранізацією твору Івана Франка «Захар Беркут», який побачив світ у 1883 році, та ілюструє боротьбу народів Карпат за власну свободу. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.