Author Topic: inzulin a chudnutie  (Read 537 times)

Scottzilla

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5042
    • View Profile
proizvodi za dijabetiДЌare dm
« Reply #15 on: July 05, 2022, 04:32:17 AM »
п»їproizvodi za dijabetiДЌare dm






>>>***NARUCITE ODMAH SugaNorm***<<<



Zbog svog prirodnog sastava SugaNorm stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. Proizvodaci su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u Njemackoj i u Hrvatskoj.
SugaNorm – jedinstvena prirodna priprema - najnoviji razvoj moderne znanosti. Ona vraca ravnotezu tvari u tijelu i uklanja negativne manifestacije dijabetesa. Redovita uporaba kapsula pomaze odrzavanju normalne razine secera u krvi i potice normalni metabolizam glukoze. Tecaj SugaNorm vam omogucuje potpuni poraz dijabetesa, sprecavanje kobnih komplikacija i stabiliziranje stanja pacijenta.
Mnogo godina patnje od dijabetesa tipa 2, secer u krvi neprestano je preskocio. Promatrana prehrana ucinila je sve imenovanja lijecnika. Ali svejedno za dan mijenja od 3,2 do 11. Zolovka donila je SugaNorm, savjetovala da pijem 1 put dnevno. Znate, brzo sam osjetila prve promjene. Secer se poceo mijenjati do 5-8, to je sasvim normalno. Zajedno s tim dolazilo je dobro zdravlje i zelja za zivotom.







>>>***NARUCITE ODMAH Gluconol***<<<



3. Poboljšanje stanja kože, kostiju i mišića
Sigurna sam da i u liječenju mišićno-koštanog sustava, gastrointestinalnog trakta i što god želite, možete to liječiti prema simptomima, ublažavajući stanje, ali ne vraćajući puno zdravlje.
Unesite svoj broj u obrazac za prijavu i kliknite gumb"Dobiti Gluconol".







>>>***NARUCITE ODMAH INSUMED***<<<



Zbog svog prirodnog sastava Insumed stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. ProizvoД‘aДЌi su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u NjemaДЌkoj i u Hrvatskoj.
INSUMED
ДЊisti krvne Еѕile od kolesterola








>>>***NARUCITE ODMAH DIATEA***<<<



ZLATNI SASTOJCI OJAДЊAVAJU ZDRAVLJE UPOTREBOM ДЊAJA DiaTea
Prema statistikama postoji 371 miliona ljudi s dijabetesom u svijetu. Jeste li sigurni da niste meД‘u njima?
Prejednostavno! Uz 1-2 ЕЎolje dnevno, zdravu prehranu i vjeЕѕbanje moЕѕete kontrolirati dijabetes.








>>>***NARUCITE ODMAH CANNABIS+OIL***<<<

Minimizira rizik od pojave komplikacija
Vodeći europski farmaceuti razvili su jedinstveni preparat CANNABIS OIL. Temelji se na kanabidiolu, nenarkotičkoj komponenti koja se nalazi u kanabisu.
VaЕЎ ispunjeni Еѕivot



 
SugaNorm – dvostruki udar protiv dijabetesa.SugaNorm stabilizira razinu secera i normalizira proizvodnju inzulina.
Moj suprug ima 49 godina, dijabetes drugog tipa, bolestan pet godina, prihvatio je razne pripreme - gotovo sve osim inzulina. Stalni zamor, gotovo konstantna depresija. Saznao je o SugaNorm, odlucilo je pokusati. Supruznik je poceo uzimati lijek, kako je napisano u uputama. Rezultati nisu dugo trajali. Nakon nekoliko dana pojavio se covjekova zelja (oprostite mi za intimne pojedinosti, ali to nije bilo dulje od sest mjeseci). Pristao je na dijetu, pio SugaNorm. Rezultat: cak i odmah nakon vecere secer na 6, nas intimni zivot bio je potpuno obnovljen, plus muzev duh i velika zelja da bude zdravi!
Hvala vam puno za ovaj lijek. Prethodno sam morao piti tablete s pregrstima, sad ih pijem vrlo rijetko. Nakon SugaNorm, umora i pospanosti, secer u krvi vratio se u normalu. Cak sam ga poceo zaboravljati. Osjecam se zdravom i normalnom osobom.
SugaNorm – Povecavaju proizvodnju inzulina,Zastita od visokog sadrzaja secera,Prevencija hipoglikemije,Vracanje funkcija jetre i gusterace zlijezde,Normalizira ugljikohidratnu razmjenu,Stabilizira razinu secera,Normaliziraju metabolizam.
Lijek brzo otapa i eliminira hiperglikemijski ucinak. SugaNorm - apsorbira se polako i stabilizira stanje bolesnika. Kombinacija posebne prehrane i SugaNorm povecavaju sanse za osvajanje dijabetesa.
Njemacki znanstvenici iz laboratorije Labor von Dr. Budberg iz Hamburga uzimaju jedinstveni sastav ljekovitih biljaka. 10 godina klinickih ispitivanja lijeka pokazalo je da 75% ispitanika ima normalnu razinu secera u krvi. Kod 68% pacijenata obnovljeni su metabolicki procesi koji su uspostavili rad endokrinih, kardiovaskularnih i probavnih sustava.
Mnogo godina patnje od dijabetesa tipa 2, secer u krvi neprestano je preskocio. Promatrana prehrana ucinila je sve imenovanja lijecnika. Ali svejedno za dan mijenja od 3,2 do 11. Zolovka donila je SugaNorm, savjetovala da pijem 1 put dnevno. Znate, brzo sam osjetila prve promjene. Secer se poceo mijenjati do 5-8, to je sasvim normalno. Zajedno s tim dolazilo je dobro zdravlje i zelja za zivotom.
Zbog svog prirodnog sastava SugaNorm stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. Proizvodaci su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u Njemackoj i u Hrvatskoj.
SugaNorm – jedinstvena prirodna priprema - najnoviji razvoj moderne znanosti. Ona vraca ravnotezu tvari u tijelu i uklanja negativne manifestacije dijabetesa. Redovita uporaba kapsula pomaze odrzavanju normalne razine secera u krvi i potice normalni metabolizam glukoze. Tecaj SugaNorm vam omogucuje potpuni poraz dijabetesa, sprecavanje kobnih komplikacija i stabiliziranje stanja pacijenta.
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
Glavno djelovanje Gluconola je da ne samo da uklanja šećer iz krvi, već i normalizira razinu glukoze. Također otapa šećer koji je već prodro kroz zidove krvnih žila. Oni, kao da su oslobođeni od leda, opet stječu sposobnost stezanja Krvni ugrušci se otapaju, krvne žile se pročišćavaju, obnavljaju se mali kapilari, što rezultira time da se krvni tlak osobe ne povećava, slabost i pospanost nestaju, zacjeljivanje rana i posjekotina se poboljšava.
- O ДЌinjenici da postoje bolesti koje se u naЕЎoj medicini obiДЌno lijeДЌe godinama. Radim s endokrinim bolestima, bavim se rehabilitacijom ljudi koji su pretrpjeli teЕЎke komplikacije uzrokovane dijabetesom. I na svom polju , obmana je priliДЌno ДЌesta.
RijeЕЎite se 7 bolesti u 7 tjedana
Prekomjerna težina je nešto što 4-5 puta pogoršava stanje pacijenta sa dijabetesom melitusom. Stoga je jedna od radnji Gluconola mršavljenje. To se događa iz dva razloga. Prvo, stanice počinju aktivnije pretvarati šećer u energiju. I drugo, kompleks sadrži snažni koncentrirani ekstrakt Helianthus tuberosus, koji je snažno prirodno sagorijevanje masti.
– Katrina, čini se da sve vaše kolege znaju za skandal na TV-u. Kako se niste bojali takvog čina?
dva — 60%.
U 90% sluДЌajeva dijabetes dovodi do ovih komplikacija
Vraća razinu složenog kalija i istodobno generira posebne imunološke stanice koje započinju proces regeneracije gušterače
U studiju je počela zbrka. Stručnjaci - liječnici zagrebačkih klinika počeli su se prepirati, prekidajući jedni druge. Emitiranje je žurno zaustavljeno i brzo je pokrenuta oglasna jedinica. A Katrinu su stražari izbacili iz studija.
Obnavlja se čak i jako oštećena koža. Čirevi zacjeljuju, koža prestaje gnojiti i isušuje se. Isto je i s kostima, njihov je zdrav sastav obnovljen, oni prestaju biti krhki. Oporavak se događa u svim tkivima, mišići postaju elastični .
Osiguranje kvalitete. Gluconol se isporuДЌuje izravno iz tvornice kupcu
3. Poboljšanje stanja kože, kostiju i mišića
Lijek brzo otapa i eliminira hiperglikemijski učinak. Gluconol - apsorbira se polako i stabilizira stanje bolesnika. Kombinacija posebne prehrane i Gluconol povećavaju šanse za osvajanje dijabetesa.
A predstavnici medicinskog poduzeća uopće ne mrze lijek. Imaju stotine naziva lijekova, planove prodaje i prihoda. I jedno od sredstava tih planova ne može se ispuniti. Ljudi nakon 7 tjedana inzumiranog liječenja zaboravi put do ljekarne.
Brza dostava novom poЕЎtom
2. Obnova krvnih Еѕila
Ne govorim ni o sitnicama kao što su problemi sa spavanjem, zujanje u ušima, gubitak vida. Popis može biti dugačak. A razlog je jedan - visoka razina glukoze u krvi i kao rezultat toga dijabetes, koji nema jedan liječi. Iako je proizvod već tamo i pokazuje izvrsne rezultate.
dijabetes, mogućnost
Oni koji imaju bolesti
Regionalni popust za starije graД‘ane
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
ДЊisti krvne Еѕile od kolesterola
PRIJE KUPNJE I BEZ IKAKVE OBAVEZE
BESPLATNA KONZULTACIJA
Kasna teška trudnoća, hitan carski rez i dijabetička koma, pretrpjela je dijagnozu "šećerne bolesti ". Moje opće stanje može se opisati kao: ozbiljno bolesna majka i malo dijete. Drago mi je što je sve ovo u prošlosti. Ante Nikolić je stvarno dobio moj problem, a zajedno s Insumed, uspjeli smo postići dobre rezultate u protekla 4 mjeseca. Pa, beba mi je drago vidjeti njegovu veselu majku.
Prirodni proizvod za normaliziranje razine šećera u krvi
Zbog svog prirodnog sastava Insumed stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. ProizvoД‘aДЌi su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u NjemaДЌkoj i u Hrvatskoj.
RANIJE NORMALIZIRATI RAZINU ŠEĆERA, ZNAČI MANJE POTREBNO PITI LIJEKOVE - ZAPOČNITE SADA!
Polineuropatija — višestruki poraz perifernih živaca, manifestira se kao djelomična paraliza, poremećaji osjetljivosti i drugi poremećaji koji se javljaju uglavnom u donjim ekstremitetima pacijentovog tijela. U kasnijim stadijima bolesti polineuropatija donjih ekstremiteta može dovesti do atrofije mišića, pojave trofičnih ulkusa i paralize nogu, a zatim i respiratornih mišića
Dijabetes imam više od 20 godina. Pokušao sam sve što je savjetovao liječnik, kao i recepte tradicionalne medicine. Rezultat je jedan: razina šećera u krvi nije prestala raste. Stanje zdravlja pogoršalo se. Napustio sam ulicu, jednostavno nije bilo sila. Insumed mi je pomogao da pronađem snagu u sebi. Tako sam se sastao s Višnić Zoranom. Do sada smo poznavali više od šest mjeseci, a rezultati s prijema Insumed ne prestaju se radovati! Šećer je u normi. Vitalnost je obnovljena, a ja ne idem samo na ulicu, nego posjetim i svoj omiljeni šahovski klub. Draga Zorana, iskreno vam zahvaljujem na vašoj osjetljivosti, ljubaznosti, razumijevanju i toplom ljudskom stavu!
RANIJE NORMALIZIRATI RAZINU ŠEĆERA, ZNAČI MANJI RIZIK OD OPASNIH POSLJEDICA - POČNITE SADA!
Stabiliziranje razine glukoze u krvi tijekom 2 tjedna koriЕЎtenja
Ne moЕѕete utjecati na vaЕЎu dob ili nasljedstvo, ali moЕѕete smanjiti rizik od tih bolesti
Svaki dan svaki stručnjak pomaže 20-30 potrošača "Insumed" u pitanjima prehrane i prijema proizvoda. I kako bi svima posvetili određenu pažnju, povećali smo broj ovlaštenih stručnjaka za konzultacije prije kupnje.
Dugo sam tražila način stabiliziranja šećera u krvi. Dijabetes ima više od 30 godina. Pritisak, slab vid, nevažan rad bubrega i jetre - sve to u prošlosti. Insumed prihvaćam više od pola godine pod nadzorom Ante Nikolića. Ne samo da kontrolira lijek svakog tjedna, već je i napravio individualnu prehranu zahvaljujući kojoj sam uspila izgubiti više kilograma. Još jednom, zahvaljujem Ante za jasno razumijevanje problema i moralnu potporu u borbi protiv strašne bolesti.
Daje dodatnu energiju
SadrЕѕi gymnemic kiselinu koja se bori protiv Еѕelje za slatkim TakoД‘er pomaЕѕe u obnovi stanica guЕЎteraДЌe koje sudjeluju u proizvodnji inzulina.
Ne samo da učinkovito regulira razinu glukoze u krvi, već također ima usmjereni učinak na ciljane stanice inzulina i beta stanice gušterače, obnavlja funkcije i stanje organa pogođenih teškom bolešću.
NORMALIZIRA RAZINU ŠEĆERA U KRVI
Ovo je kronična bolest koja, u nedostatku odgovarajućeg liječenja, dovodi do ozbiljnih komplikacija, čak i do smrti. Unatoč tome, većina ljudi i dalje se lakomisleno odnosi prema svom zdravlju.
UДЌinkovitost lijeka potvrД‘ena je i laboratorijskim ispitivanjima i praktiДЌnom primjenom.
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
REGISTRIRAJTE SE DA VAS POZOVEMO
" DiaTea obezbjeđuje izvrstan, prirodan učinak za pomoć kod kontrole dijabetesa. Nakon jednog kursa, prirodni preparat će pomoći u daljnem kontrolisanju diabetesa, neke funkcije tijela se obnavljaju, a pomaže i kod poremećaja metabolizma.
POZITIVNO UTIДЊE NA ZDRAVSTVENO STANJE
Betula folium: Pomaže kod snižavanja razine šećera u krvi, sprječava rizik od razvoja komplikacija bolesti bubrega.
Nedavno sam predstavio DiaTea nekolicini korisnika alternativne medicine i dobio veoma dobre recenzije o njegovoj uДЌinkovitosti."
Petroselin radix: Snižava sadržaj glukoze u krvi, bezbjedna prirodna zamjena za šećer za dijabetičare.
KARDIOVASKULARNE BOLESTI
DIATEA - PRIRODNI PREPARAT ZA POMOĆ KOD STABILIZIRANJA ŠEĆERA U KRVI
OVAJ TIHI "UBICA" NE ZAOBILAZI NIKOGA...
Povećana proizvodnja insulina je uzrok dijabetesa
HORMONALNA UJEDNAДЊENOST
OJAДЊAVA IMUNI SUSTAV
UZROK OPASNIH SIMPTOMA ZA OДЊNE BOLESTI KAO Е TO JE KATARAKTA, DOVODI ДЊAK I DO SLJEPILA.
Prejednostavno! Uz 1-2 ЕЎolje dnevno, zdravu prehranu i vjeЕѕbanje moЕѕete kontrolirati dijabetes.
Prema statistikama postoji 371 miliona ljudi s dijabetesom u svijetu. Jeste li sigurni da niste meД‘u njima?
ZLATNI SASTOJCI OJAДЊAVAJU ZDRAVLJE UPOTREBOM ДЊAJA DiaTea
Normalizirajte druge metaboliДЌke procese
DIJABETES NIJE TAKO STRAЕ AN... ALI JESU NJEGOVE KOMPLIKACIJE
POMAЕЅE SMANJENJU TOKSINA U JETRI I UMANJENJU ENZIMA IZ JETRE
MOŽETE POMOĆI SEBI I SVOJOJ PORODICI U PREVENCIJI I KONTROLI DIJABETESA
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
Preparat Cannabis Oil postao je najbolji pomagač za oboljele od dijabetesa tipa 2 i za one koji su u stanju predijabetesa. Preparat pomaže normalizirati razinu šećera u krvi, riješiti se učestalog nevoljnog mokrenja, nenormalne žeđi, velikog apetita i želje za slatkišima. Nakon jednog tečaja osoba se osjeća zdravije i ponovno se vraća aktivnom načinu života.
Za razliku od svojih prethodnika, Cannabis Oil se temelji na prirodnim sastojcima ЕЎirokog spektra djelovanja. Glavni je obnova guЕЎteraДЌe i proizvodnja hormona inzulina.
Nakon istraživanja dr. Marka Richarda, Udruženje endokrinologa Amerike zainteresiralo se za kanabidiol. Tijekom istraživanja liječnik je testirao preparat na 4.678 pacijenata sa dijabetesom. Testovi su pokazali da se, zahvaljujući kanabidiolu, kod 98% ispitanika razina šećera vratila u normalnu. Simptomi kao što su nevoljno ispuštanje mokraće, slabost i osjećaj žeđi smanjili su se kod 86% ispitanika. Više od 91% ispitanika izgubili su na težini.
PruЕѕa dobro zdravstveno stanje i daje dodatnu energiju
Normalizira razinu šećera
PotiДЌe mrЕЎavljenje
nateДЌenost
Vodeći europski farmaceuti razvili su jedinstveni preparat CANNABIS OIL. Temelji se na kanabidiolu, nenarkotičkoj komponenti koja se nalazi u kanabisu.
Dobiveni su sljedeći rezultati:
Dijabetes je kronična bolest u kojoj tijelo ne može proizvoditi ili koristiti postojeći inzulin. Inzulin je hormon kojeg gušterača proizvodi za prijenos glukoze (šećera) iz krvi u stanice tijela koje iz nje primaju energiju.
Smanjuje razinu anksioznosti i poklanja zdrav san
Ali kako ih prihvatiti, ako većina ljudi uopće ne sumnja u njihovu bolest do otkrića ozbiljnih kršenja u tijelu? Prije svega, započnite sa sobom i svojim najdražima. Provjerite očite simptome koji vrište o progresivnoj bolesti:
Obnavlja funkcije guЕЎteraДЌe
Ispitivanja su pokazala da kanabidiol učinkovito snižava razinu šećera u krvi i obnavlja oštećene stanice gušterače, organa koji proizvodi hormon inzulina.
profesor katedre za endokrinologiju
Ako otkrijete barem jedan ili dva simptoma, obratite pažnju na prehranu i način života, testirajte se na šećer u krvi i započnite liječenje što je prije moguće.
Normalizira razinu šećera u krvi
brzo debljanje ili bezrazloЕѕno mrЕЎavljenje
2
Cannabis Oil
 proizvodi za dijabetiДЌare dm




diabetes mellitus meaning
lekovi za dijabetes novije generacije
insumed szeged
januvia-lijek za dijabetes
 
proizvodi za dijabetiДЌare dm
forxiga forum
niska razina kisika u krvi
diabetes mellitus veterinary
biljni lijek za prostatu
diabetes mellitus bei kindern
lek za insipidni dijabetes
 
proizvodi za dijabetiДЌare dm

*/+-RTRTRTJTYJ786876+BFHFGJH867867

п»їп»їlek alkotox prirodni lijekovi protiv cistitisa bolovi u zglobovima prirodni lek lijek protiv alkohola lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem  d3ba554 
 

Scottzilla

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5042
    • View Profile
gubitak sluha kod djece
« Reply #16 on: July 05, 2022, 10:18:47 PM »
п»їgubitak sluha kod djece
 
 
 





>>>***NARUCITE ODMAH Detonic***<<<




Drugo, socijalne vještine osobe također opadaju. Poteškoće s razumijevanjem govora same po sebi izazivaju neugodnost, a ponekad dovode i do negativne reakcije drugih. Pacijenti su mi rekli da ih je gubitak sluha s vremenom uvelike udaljio od voljenih osoba: tko neki su gubitak sluha smatrali nepažnjom i nezainteresiranošću, drugi su se ljutili na stalna pitanja i rezerve. Doživljavanje izolacije iznimno je bolno i često vodi u depresiju.
Е to bi onda obiДЌni ljudi trebali uДЌiniti?
Smanjuje rizik od senilne demencije podržavajući živčane stanice. Jača imunološki sustav i kardiovaskularni sustav. Izvor alicina, antioksidansa koji štiti tkiva od trošenja zbog negativnih utjecaja okoline.








>>>***NARUCITE ODMAH CANNABIS+OIL***<<<




U sluДЌaju iznenadnog gubitka sluha, ako se terapija zapoДЌne na vrijeme, oko 92% takvih sluДЌajeva zavrЕЎava pozitivno, a sluh se potpuno ili gotovo potpuno obnavlja.
blago djeluje na upaljeno područje, eliminira temeljni uzrok poremećaja;
- Dobar dan, hvala na pozivu, uvijek mi je drago pomoći. Prije svega, želim reći da je oko 700 milijuna ljudi diljem svijeta u ovom ili onom stupnju pogođeno gubitkom sluha, iako ove statistike uključuju oštećenja svih vrsta - od lokalnih koja ne zahtijevaju oporavak do gluhoće. Drugo, ne biste trebali misliti da je gubitak sluha senilna bolest. Nažalost, nije



 
Spomenuli ste da se Detonic ne može naći u ljekarnama. Dakle, nije dostupan običnim ljudima?
Kako slušni aparati uzrokuju gluhoću i što učiniti da vam se sluh vrati
Iskren da budem, tada sam se ponašao glupo: baš tijekom izvješća skočio sam sa svog mjesta i upitao: Je li to moguće? Gledali su me zabezeknuto i ogorčeno, što je teško prenijeti. Odavno se nisam tako sramio (smije se).
ZaЕЎto ne. MoЕѕe se naruДЌiti uz dostavu u EU. Bez recepta, bez redova - vrlo povoljno. Samo ostavite zahtjev i operater Д‡e vas kontaktirati.
Ovdje leЕѕi kvaka. Sada Д‡u objasniti primjerom.Znate li kako se razvija ovisnost o drogama? Evolucija je ДЌovjeka obdarila lijenoЕЎД‡u. Prvo, uzimamo lijekove za obnavljanje tjelesnih funkcija, za poticanje odreД‘enih procesa. A onda odjednom otkrivamo da se tijelo naviklo na vanjsku potporu, a sada odbija samostalno raditi bez nje.
14.06.2022
S vremena na vrijeme moram promisliti o sadrЕѕaju izreДЌenog, samo mi nedostaju rijeДЌi izvan konteksta.
SadrЕѕi i inulin izoliran iz jeruzalemske artiДЌoke. Ova tvar prirodnog podrijetla pomaЕѕe apsorbirati ostale komponente.
Smanjuje rizik od senilne demencije podržavajući živčane stanice. Jača imunološki sustav i kardiovaskularni sustav. Izvor alicina, antioksidansa koji štiti tkiva od trošenja zbog negativnih utjecaja okoline.
Kako se to moЕѕe sprijeДЌiti?
Preuzmite odgovornost za svoje stanje. Pozornost i briga o vlastitom zdravlju svaДЌija je duЕѕnost. Uostalom, nitko nije viЕЎe zainteresiran za pacijentov oporavak od njega samog.
ZnaДЌi li to da lijeДЌnici samo pogorЕЎavaju stvari?
Biostimulans s protuupalnim uДЌinkom. SadrЕѕi polisaharide za hranjenje mozga i ЕѕivДЌanog sustava.
Vrlo je važno pravodobno započeti liječenje. To jest, podvrgnuti se pregledu i tečaju liječenja lijekovima. Osobno preporučujem Detonic. O tome sam saznao tek na konferenciji u Japanu: ispostavilo se da se već nekoliko godina koristi u SAD-u i razvijenim azijskim zemljama, međutim, EU još nije stigla do ljekarni.
Е to ste nauДЌili?
Sjemenke bundeve
Treće, gubitak sluha utječe na kognitivne sposobnosti osobe. Pacijenti pate od pogoršanja pamćenja, a povećava se vjerojatnost razvoja degenerativnih bolesti. S blagim oštećenjem sluha, rizik od demencije se povećava za 2 puta, s teškim - za 5 puta.
ДЊisti krvne Еѕile i aktivira dotok krvi u organe sluha. Osim toga jaДЌaju ЕѕivДЌani sustav za brЕѕi prijenos signala do mozga.
Е to bi onda obiДЌni ljudi trebali uДЌiniti?
Prvo, to je opasno. Sluh daje mozgu informacije o lokaciji objekata okolo. Njegovo izobliДЌenje ili kaЕЎnjenje moЕѕe koЕЎtati Еѕivota, na primjer, na cesti.
 gubitak sluha kod djece

- Sve ovisi o bolesti i stupnju oštećenja. Cannabis Oil najčešće pomaže u početnim fazama, a također je neophodan za prevenciju gubitka sluha. Ali individualno, može vratiti sluh čak i uz ozbiljnijih poremećaja.
doprinijeti normalizaciji metaboliДЌkih procesa u staniДЌnim strukturama uЕЎnih ЕЎkoljki.
ЕЎtiti tkiva od oksidativnog stresa uklanjanjem slobodnih radikala i sprjeДЌavanjem starenja tkiva;
Statistika nije utješna: blagi gubitak sluha povećava vjerojatnost senilne demencije, Alzheimerove i Parkinsonove bolesti za 2 puta, a teškog gubitka sluha za 5 puta.
NaЕЎe sveuДЌiliЕЎte traЕѕi lijek posljednje 4 godine.
– Kako čovjek može shvatiti da ima problema?
Percepcija zvuka također utječe na pamćenje. Kako bi nadoknadilo probleme sa sluhom, tijelo preraspoređuje resurse. Otuda problemi s koncentracijom, nemogućnost isticanja glavne stvari i praznine u pamćenju.
Odnos izmeД‘u gubitka sluha i demencije, problemi moderne medicine i drugi razlozi za brigu o svom sluhu upravo sada
– U pravu ste, ovo je za sada jedini lijek s tako širokim i učinkovitim spektrom djelovanja.
Nedavne studije su pokazale da Cannabis Oil ima najbolji uДЌinak.
LijeДЌenje gubitka sluha
Prvo, pogledajmo kako tijelo hvata zvukove. To će nam omogućiti da shvatimo što uzrokuje probleme s percepcijom zvuka.
djeluje na velike skupine bakterija od Pseudomonas aeruginosa do streptokoka, uništavajući patogene i viruse;
Već, najmanje 5% svjetske populacije pati od teškog gubitka sluha. To znači da je jedna od svakih 20 ljudi diljem svijeta s oštećenjem sluha, da ne spominjemo manje teške slučajeve.
Gdje kupiti Cannabis Oil
Lijek je tek nedavno uЕЎao na trЕѕiЕЎte, tako da trenutno nije dostupan u ljekarnama. Ali zahtjev moЕѕete ostaviti na sluЕѕbenoj web stranici. Operater Д‡e vas kontaktirati: on Д‡e vas savjetovati o svim pitanjima vezanim za proizvod i dogovorite dostavu. Paket Д‡e biti dostavljen kurirskom sluЕѕbom u roku od tjedan dana.
Cannabis Oil je trenutno na akciji uz ogroman popust. PoЕѕurite, promocija Д‡e trajati do 14.06.2022 .
– Do gubitka sluha vrlo rijetko dolazi iznenada. Problemi se obično razvijaju dugo i postupno, pa mogu proći nezapaženo. Osoba se prilagođava, pa često nema poteškoća u svakodnevnom životu. buka, iscjedak ili bol u uši, pojačava glasnoću zvuka, ponekad traži ponavljanje govora ili se umori od razgovora s drugima, tada je ovo prvi koji ukazuje na postojeći problem.
redovito sluЕЎanje glasnih zvukova;
– Zašto? Gdje onda mogu kupiti ovaj lijek?
 gubitak sluha kod djece





lijek za gljivice na jeziku
prirodni lijek za zujanje u uЕЎima
lek za tinitus iskustva
kako vratiti ljubav voljene osobe
 
gubitak sluha kod djece
prirodan lek za bolji sluh
homeopatski lek za gnojnu anginu
lijeДЌenje gihta na prirodan naДЌin
lek za ostecen sluh
kako poboljЕЎati sluh
lijeДЌenje sluha na prirodan naДЌin
 
gubitak sluha kod djece

*/+-RTRTRTJTYJ786876+BFHFGJH867867

lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem lijek protiv alkohola lijek protiv alkohola proizvodi za dijabetiДЌare dm gubitak sluha kod djece  83d4d06 
 

Scottzilla

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5042
    • View Profile
gubitak sluha kod djece
« Reply #17 on: July 06, 2022, 10:29:32 AM »
п»їgubitak sluha kod djece
 
 
 





>>>***NARUCITE ODMAH Detonic***<<<




MeД‘utim, postali smo svjesni postojanja lijeka za gubitak sluha. ZatraЕѕili smo struДЌno miЕЎljenje dr. X., voditelja odjela za otorinolaringologiju i audiologiju, lijeДЌnika sa 17 godina iskustva. Govorio je o stanju u svom podruДЌju, podijelio je svoje osobno iskustvo i dao nekoliko savjeta onima koji su zabrinuti za svoj sluh.
Kako slušni aparati uzrokuju gluhoću i što učiniti da vam se sluh vrati
S vremena na vrijeme moram promisliti o sadrЕѕaju izreДЌenog, samo mi nedostaju rijeДЌi izvan konteksta.








>>>***NARUCITE ODMAH CANNABIS+OIL***<<<




Statistika nije utješna: blagi gubitak sluha povećava vjerojatnost senilne demencije, Alzheimerove i Parkinsonove bolesti za 2 puta, a teškog gubitka sluha za 5 puta.
Poteškoće mogu nastati u gotovo svakoj fazi. Mehanička oštećenja, upala ili obični sumporni čep jednako ozbiljno utječu na sluh. Stariji ljudi često doživljavaju gubitak sluha zbog banalnog starenja tkiva: kapilare propadaju, a organi nisu dovoljno opskrbljeni hranom, a živci ne mogu brzo i učinkovito prenijeti signal.
Tražili smo univerzalni lijek koji bi standardno imao uravnoteženu formulu i ne bi imao ozbiljne nuspojave. Budući da gubitak sluha najviše pogađa osobe starije od 45 godina, bile su nam potrebne učinkovite, ali što bezopasnije tvari. Zato smo se odlučili za prirodne sastojke.



 
14.06.2022
ДЊeЕЎnjak
S vremena na vrijeme moram promisliti o sadrЕѕaju izreДЌenog, samo mi nedostaju rijeДЌi izvan konteksta.
MisliЕЎ gluh?
Kako se to moЕѕe sprijeДЌiti?
Zapravo, ne krivim ih. Većina liječnika svakodnevno vidi ogroman broj pacijenata: nemaju vremena ni energije da uče nove stvari. Na kraju koriste metode koje su naučili na sveučilištima i fakulteti od starijih konzervativnih profesora.Nepravilan raspored ubija svaku želju da se nadiđe uobičajeni posao.
Dobar dan, dr. Whites. Е to mislite o trenutnim tretmanima gubitka sluha?.
Prvo morate procijeniti stupanj oštećenja. U tome će vam pomoći 5 izjava.
ДЊisti krvne Еѕile i aktivira dotok krvi u organe sluha. Osim toga jaДЌaju ЕѕivДЌani sustav za brЕѕi prijenos signala do mozga.
Kako slušni aparati uzrokuju gluhoću i što učiniti da vam se sluh vrati
ДЊak i jedan pozitivan odgovor je ozbiljan razlog za razmiЕЎljanje. Ali ako ih ima 3 ili viЕЎe, onda morate hitno zapoДЌeti lijeДЌenje, inaДЌe Д‡ete se morati nositi s posljedicama.
Karanfil
Glog
Detonic se odlikuje uravnoteženom formulom koja ima kompleksan učinak i prikladna je za liječenje problema sa sluhom različitog porijekla: od upala do neurotičnih poremećaja. Vrijedi napomenuti da lijek ne uzrokuje nuspojave zbog prirodne komponente u sastavu.
Ponekad ne mogu ДЌuti tihe pozadinske zvukove: pjev ptica, otkucavanje satova itd..
Drugo, socijalne vještine osobe također opadaju. Poteškoće s razumijevanjem govora same po sebi izazivaju neugodnost, a ponekad dovode i do negativne reakcije drugih. Pacijenti su mi rekli da ih je gubitak sluha s vremenom uvelike udaljio od voljenih osoba: tko neki su gubitak sluha smatrali nepažnjom i nezainteresiranošću, drugi su se ljutili na stalna pitanja i rezerve. Doživljavanje izolacije iznimno je bolno i često vodi u depresiju.
Imam problema s razumijevanjem govora drugih ljudi bez kontakta oДЌima s drugom osobom.
Osjećao sam se zbunjeno i neugodno na ulici jer se nisam mogao u potpunosti kretati u prostoru.
Е to bi onda obiДЌni ljudi trebali uДЌiniti?
SadrЕѕi i inulin izoliran iz jeruzalemske artiДЌoke. Ova tvar prirodnog podrijetla pomaЕѕe apsorbirati ostale komponente.
 gubitak sluha kod djece

- Hvala ЕЎto ste nam rekli kako se nositi s gubitkom sluha. Imam samo jedno pitanje. Gdje mogu kupiti ovaj lijek u ljekarnama?
Gdje kupiti Cannabis Oil
Poteškoće mogu nastati u gotovo svakoj fazi. Mehanička oštećenja, upala ili obični sumporni čep jednako ozbiljno utječu na sluh. Stariji ljudi često doživljavaju gubitak sluha zbog banalnog starenja tkiva: kapilare propadaju, a organi nisu dovoljno opskrbljeni hranom, a živci ne mogu brzo i učinkovito prenijeti signal.
Odnos izmeД‘u gubitka sluha i demencije, problemi moderne medicine i drugi razlozi za brigu o svom sluhu upravo sada
Kratki popis mogućih uzroka:
uzimanje odreД‘enih lijekova;
Vibracije putuju duboko u unutarnje uho, utječući na tekućinu u strukturi uha zvanu pužnica.
dob;
Nedavne studije su pokazale da Cannabis Oil ima najbolji uДЌinak.
U sluДЌaju iznenadnog gubitka sluha, ako se terapija zapoДЌne na vrijeme, oko 92% takvih sluДЌajeva zavrЕЎava pozitivno, a sluh se potpuno ili gotovo potpuno obnavlja.
Osoba se moЕѕe zbuniti na cesti, na primjer, ДЌuti sirenu, ali ne razumjeti odakle dolazi i kamo da ide. Ili osjetiti iznenadanu vrtoglavicu i pasti.
Rezultati randomiziranog placebom kontroliranog ispitivanja:
- Ovaj lijek ima širok spektar, može se koristiti i terapijski i profilaktički. Preporuča se koristiti Cannabis Oil za obnovu sluha u prisustvu sljedećih indikacija:
zaДЌepljenost uha (osobito sezonska, s promjenama temperature);
Tada se pretvaraju u elektriДЌne impulse i ЕЎalju duЕѕ Еѕivaca u mozak.
Zahvaljujući Cannabis Oil prirodnim sastojcima:
Zaboraviti na okrugli datum, ne ДЌuti neЕЎto vaЕѕno - komunikacija se sastoji od takvih sitnica. Osobito je teЕЎko starijim osobama, ne snalaze se svi s tehnologijom na razini odrЕѕavanja komunikacije na druЕЎtvenim mreЕѕama ili instant messengerima.
Već, najmanje 5% svjetske populacije pati od teškog gubitka sluha. To znači da je jedna od svakih 20 ljudi diljem svijeta s oštećenjem sluha, da ne spominjemo manje teške slučajeve.
– Zašto je tako učinkovit? I ima li analoga?
Gubitak sluha može biti uzrokovan raznim razlozima, uključujući: traumu, dugotrajno izlaganje jakoj buci, glasnim zvukovima, razne bolesti, korištenje određenih lijekova i toksične učinke. Javni prijevoz, posebno podzemna, rad u proizvodnji, glasna glazba, uzimanje antibiotika. Čak i ispušni plinovi i boje na bazi ksilena mogu biti pogođene. Sada među ljudima koji traže pomoć mnogo je tinejdžera i osoba mlađih od 40 godina, sa senzorneuralnim gubitkom sluha uzrokovanim onim što se obično naziva "nepovoljna okolina.
 gubitak sluha kod djece





prirodni lek za astmu i bronhitis
senzoneuralni gubitak sluha
gubitak sluha na jedno uho
lijek za grlobolju bez recepta
 
gubitak sluha kod djece
lijek za tinitus
lijek za gliste
prirodni lijek za srcanu astmu
prirodni lijek za alergijsku astmu
vrste gubitka sluha
fiziologija knjiga
 
gubitak sluha kod djece

*/+-RTRTRTJTYJ786876+BFHFGJH867867

lijeДЌenje vena na nogama п»їп»їlek alkotox lijek protiv alkohola bolovi u zglobovima prirodni lek п»їп»їlek alkotox  54c764c 
 

Scottzilla

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5042
    • View Profile
lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
« Reply #18 on: July 07, 2022, 03:16:21 AM »
п»їlijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
 
 
 




>>>***NARUCITE ODMAH Cardiline***<<<



— Je li istina da stres pokreće krizu (nagli skok pritiska)?
U 2018. godini Nacionalni institut za zdravlje srca proveo je kliniДЌka ispitivanja Cardiline. U istraЕѕivanju je sudjelovalo 221 osoba razliДЌite dobi koje imaju probleme s visokim krvnim tlakom.
— Kako Cardiline pomaže kod hipertenzije?







>>>***NARUCITE ODMAH Cardione***<<<



pomaЕѕe u prevladavanju tjeskobe, sprjeДЌava razvoj anemije, poboljЕЎava oksigenaciju stanica, smanjuje vaskularni tonus.
Е titi od srДЌanih i moЕѕdanih udara
Kardiovaskularne bolesti su vodeći uzrok smrti u cijelom svijetu. Prema WHO-u, više od 40% svih smrtnih slučajeva je posljedica srčanih oboljenja. 85% tih smrtnih slučajeva dogodilo se kao posljedica srčanog i moždanog udara.






>>>***NARUCITE ODMAH Detonic***<<<


— Može li se hipertenzija izliječiti?
— Dobar dan. Svake godine dobna ljestvica incidencije opada. Prije pet godina prosječna se dob mogla smatrati 40-45 godina, danas - 35 godina.
Detonic© Smanjuje krvni tlak u tkivima i tijelima, pomaže ukloniti višak tekućine.







>>>***NARUCITE ODMAH Hypertea***<<<



Stranim naučnicima sa Instituta za alternativnu medicinu u Pragu bilo je potrebno 8 godina da dizajniraju ovaj profilaktičko-terapeutski proizvod. Otkriće godine je nominovano za međunarodnu nagradu. Višestruki testovi su dokazali djelotvornost ovog dodatka prehrani, što je akademicima obezbijedilo sve potrebne dozvole, certifikate kvaliteta i podršku vlasti.
Pregledajte se!
PuЕЎenje, alkohol, neuhranjenost, sjedalaДЌki naДЌin Еѕivota, stres i i visok nivo kolesterola ДЌine posljedice naroДЌito opasnim. Ljudi sa viЕЎkom kilograma pate od hipertenzije 3-4 puta ДЌeЕЎД‡e nego ljudi sa normalnom teЕѕinom.








>>>***NARUCITE ODMAH CANNABIS+OIL***<<<



ProДЌiЕЎД‡avaju krv, eliminiraju loЕЎ kolesterol
krvarenje iz nosa
Kapsule Cannabis Oil pokazuju doista impresivne rezultate u lijeДЌenju hipertenzije. Djeluje ne samo simptomatski, nego i eliminira glavni uzrok bolesti - patoloЕЎko suЕѕavanje krvnih Еѕila.



 
— Dobar dan, Alene.Kolika je danas prosječna dob osoba s povišenim krvnim tlakom?
— Većina sadašnjih lijekova za hipertenziju u prosjeku je 80% skuplja od svojih prethodnika. U praksi koristim jeftin i vrlo učinkovit prirodni lijek Cardiline .Najvažnije što treba reći o ovom lijeku je da ga morate uzimati samo tečaj, a ne tijekom života..
— Da li sastanak ovisi Cardiline o dobi pacijenta i ima li ograničenja u prijemu?
poboljЕЎava stanje kardiovaskularnog sustava;
NORMALIZACIJA
vrtoglavica;
tinitus;
— Hipertenziju danas nazivamo bolesti suvremenog načina života. To je zbog ključnih čimbenika koji pridonose povećanju tlaka: niska tjelesna aktivnost, prekomjerna težina, pretjerani unos soli.
Kako lijeДЌiti hipertenziju?
— Puno vam hvala na intervjuu. Imam jedno posljednje pitanje: gdje se može kupiti Cardiline ?
inhibira razvoj ateroskleroze.
I SVE NJENE SIMPTOME
— Kada pacijent osjeća poboljšanje sa Cardiline?
—Visoki krvni tlak uzrokuje hipertrofiju miokarda lijeve klijetke, što dovodi do zatajenja srca. U žilama se formiraju aterosklerotski plakovi zbog kojih se može razviti infarkt miokarda ili moždani udar. Uz to, zbog povišenog krvnog tlaka pate i svi organi: mozak, srce, bubrezi i arterije.
Iznenadni zastoj srca može biti uzrokovan aktivnim tvarima u lijekovima za tlak - nifedipin, amlodipin i dihidropiridini. Doprinose nastanku fatalnih aritmija, blokirajući kalcijeve kanale i smanjujući tako akcijski potencijal stanica.
Velika većina antihipertenzivnih preparata utječe na hipertenziju samo simptomatski, uzrokujući potrebu za stalnim uzimanjem lijeka. Cardiline utječe na uzrok bolesti, jača krvne žile i povećava njihovu elastičnost.
ZAPOČNITE LIJEČENJE ŠTO JE PRIJE MOGUĆE!
I DOVODI DO SMRTI.
— Je li istina da stres pokreće krizu (nagli skok pritiska)?
SprjeДЌava aterosklerotske promjene u krvnim Еѕilama srca i ЕЎtiti od srДЌanih i moЕѕdanih udara.
 lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
NORMALIZACIJA
Korijen koprive
dokazani uДЌinak
Tiamin
SniЕѕava razinu kolesterola u krvi
UДЌinci visokog krvnog tlaka dovode do:
Operater Д‡e Vas kontaktirati radi potvrde narudЕѕbe
Е titi od srДЌanih i moЕѕdanih udara
REZULTATI ISTRAЕЅIVANJA
smanjuje rizik od ateroskleroze, koronarne bolesti srca, moЕѕdanog udara, infarkta miokarda, tromboze. Korisno u razdoblju oporavka nakon srДЌanog udara.
poboljšava protok krvi, povećava dotok krvi u koronarne žile, regulira kontrakciju srčanog mišića, čisti krvne žile. Pomaže kod aritmija i tahikardije.
Normalizira pritisak prirodnim putem
HIPERTENZIJA JE OZBILJNA PRIJETNJA ЕЅIVOTU I ZDRAVLJU!
82% ISPITANIKA — Primijetilo je odsutnost napadaja hipertenzije već nakon prva tri dana prijema
I SVE NJENE SIMPTOME
Kako lijeДЌiti hipertenziju?
SprjeДЌava srДЌane i moЕѕdane udare
POBJEДђUJE HIPERTENZIJU
I DOVODI DO SMRTI.
Omega -3
 lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
—Koji su tipični simptomi hipertenzije?
VaЕѕno znati!
Iznenadni zastoj srca može biti uzrokovan aktivnim tvarima u lijekovima za tlak - nifedipin, amlodipin i dihidropiridini. Doprinose nastanku fatalnih aritmija, blokirajući kalcijeve kanale i smanjujući tako akcijski potencijal stanica.
— Koji istraživanja Detonic su održani?
Зodsutna hipertenzija uzrokuje zbunjenost, bol u prsima, drhtanje mišića, slabost, mučninu, povraćanje i unutarnji stres.
U 89% sluДЌajeva hipertenzija zavrЕЎava se srДЌanim udarom. Razvija se vaskularna opstrukcija.
Kardiovaskularne bolesti su vodeći uzroci smrti u cijelom svijetu. Prema službenim statistikama Svjetske zdravstvene organizacije, oni čine 40% svih smrtnih slučajeva u svijetu.
Ante, 63. godine
67% ljudi sa hipertenzijom u Hrvatskoj ne znaju o tome, da oni su bolni.
diferencijalni tlak.
U tom sluДЌaju srce poДЌinje s prekidom raditi, njegovi zidovi postaju tanji, ЕЎto dovodi do krЕЎenja opskrbe krvi tkivima. Zastoj srca se razvija, to jest nesposobnost srca da normalno obavlja svoj posao.
Marko Mimica – profesor i srčani kirurg s četrdeset godina iskustva rekao je našoj redakciji o uzrocima i karakteristikama tijeka hipertenzije, kao i o inovativnom lijeku koji zauvijek pobjeđuje ovu bolest.
ZaЕЎto se krvne Еѕile istroЕЎe? Kako srce reagira na iskustva? Kako dijagnosticirati probleme s kardiovaskularnim sustavom? Е to uzrokuje hipertenziju kod mladih i kako je lijeДЌiti? To i puno viЕЎe ispriДЌao je kardiolog s 30-godiЕЎnjim iskustvom, doktor medicinskih znanosti, profesor Alen Costa.
Dostava i plaćanje
u programu". Ovo nije u redu! Trebate se boriti s hipertenzijom samo dokazanim sredstvima! Koji liječnici vjeruju, uz pomoć kojih će vaša bolest otići zauvijek.
Ekstrakt biljke matiДЌnjaka
Ekstrakt sjemenki bundeve
glavobolja nakon buД‘enja;
«Prema rezultatima kliničkih istraživanja, mogu službeno reći da je Detonic daleko najučinkovitiji lijek u borbi protiv hipertenzije. U 98% slučajeva, RAZLOG za hipertenziju, a ne samo simptome, eliminira se. Već na 1-3 dana prijema, o utjecaju normalizaciju, sprječava pojavu glavobolje, aritmije, tahikardije i drugih abnormalnosti u kardiovaskularnom sustavu. Osim toga, Detonic ima snažan efekt vazodilata i poboljšava funkcioniranje cirkulacijskog sustava, imunog i živčanog sustava, koji je ključ normalnog krvnog tlaka. Preporučujem ovaj lijek za primjenu u hipertenzivnim pacijentima u bilo kojem stadiju bolesti. »
Godine. 2014 provedena je studija u kojoj je primljeno 300 volontera s razliДЌitim stupnjevima hipertenzije Detonic.Prema rezultatima istraЕѕivanja, u 63% ispitanika, akutni napadi hipertenzije praktiДЌki su nestali ili su bili rjeД‘i. Kod 27% ispitanika pritisak je prestao dosegnuti kritiДЌne vrijednosti, a kod 10% ispitanika je ukupna normalizacija.Lijek je pokazao svoju uДЌinkovitost u 100% volontera, bez obzira na ozbiljnost bolesti
 lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
Hypertea smanjuje količinu šećera u krvi, sprječava dijabetes zahvaljujući ekstraktima origana i preslice.
Stranim naučnicima sa Instituta za alternativnu medicinu u Pragu bilo je potrebno 8 godina da dizajniraju ovaj profilaktičko-terapeutski proizvod. Otkriće godine je nominovano za međunarodnu nagradu. Višestruki testovi su dokazali djelotvornost ovog dodatka prehrani, što je akademicima obezbijedilo sve potrebne dozvole, certifikate kvaliteta i podršku vlasti.
Utiče na uzrok bolesti smanjujući rizik od moždanog udara i infarkta na nulu!
Djelotvornost preparata Hypertea В© dokazana je kroz
Obnavlja tonus i elastiДЌnost krvnih sudova kroz samo 1 tretman
Stranim naučnicima sa Instituta za alternativnu medicinu u Pragu bilo je potrebno 8 godina da dizajniraju ovaj profilaktičko-terapeutski proizvod. Otkriće godine je nominovano za međunarodnu nagradu. Višestruki testovi su dokazali djelotvornost ovog dodatka prehrani, što je akademicima obezbijedilo sve potrebne dozvole, certifikate kvaliteta i podršku vlasti.
razna ispitivanja
Pregledajte se!
Hypertea poboljšava vensku cirkulaciju, razgrađuje ugruške i ojačava zidove krvnih sudova jer sadrži koncentrirane tučkove cvijeta poznatog kao hmelj (Humulus lupulus).Povećan nivo šećera u krvi
u koje vjeruju struДЌnjaci i koje Д‡e uДЌiniti da vaЕЎa bolest zauvijek nestane.
Prije nekoliko godina išla sam na terapiju u Zagreb. Tamo su sprovodili istraživanje o novom preparatu protiv hipertenzije. Naravno da sam se bojala. Ali šta sam drugo mogla uraditi? Nijedan drugi proizvod mi nije pomagao, pa sam odlučila probati. Srećom, bila sam u grupi koja je dobijala Hypertea, a ne placebo. Nakon dva sata, tlak mi se normalizirao. Postupno sam se počela osjećati mnogo bolje! Mnogo mi je drago što sam učestvovala u istraživanju ovog produkta. Moj tlak je sad u redu.
Hipertenzija je bolest koja brzo napreduje. Jedan od pet pacijenata se svakodnevno suoДЌava sa rizikom od smrtnog ishoda. PoДЌnite tretman odmah i ne prepuЕЎtajte svoje zdravlje sluДЌaju.
PuЕЎenje, alkohol, neuhranjenost, sjedalaДЌki naДЌin Еѕivota, stres i i visok nivo kolesterola ДЌine posljedice naroДЌito opasnim. Ljudi sa viЕЎkom kilograma pate od hipertenzije 3-4 puta ДЌeЕЎД‡e nego ljudi sa normalnom teЕѕinom.
PomaЕѕe stabilizaciji krvnog tlaka u roku od 6 sati zbog prisustva bioflavonoida
Shvatila sam da povišen tlak dovodi do iskemijskog moždanog udara - infarkta mozga - pošto sam vidjela kako se to dogodilo mojoj sestri. Ljekari su joj spasili život, ali nije se u potpunosti oporavila. Kada sam se ja po prvi put suočila s ovom bolešću, već sam bila svjesna nekih trikova i znala sam da treba tražiti biljne preparate. Moja liječnica, mudra žena, preporučila mi je Hypertea. Zahvalna sam joj. Prošle su 4 godine i više nemam hipertenziju. Sad sam potpuno zdrava osoba koja se ne boji infarkta ili moždanog udara. Brinite se o svome zdravlju!
Varikozitet i trombozu
Imate li bar jedan od sljedećih simptoma?
Bezbjedan za svaku dob, uДЌinkovit u 1,2 i 3 fazi hipertenzije
Zbog ДЌega je hipertenzija opasna?
Epohalno otkriće naučnika
 lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
Tijekom normalnog funkcioniranja organizma, srce tjera krv kroz sve krvne žile, dostavljajući hranjive tvari i kisik u stanice. Ako arterije izgube elastičnost ili se začepe, srce počinje brže raditi, tonus krvnih žila se povećava i njihov promjer se sužava, što i dovodi do visokog tlaka. Pojava hipertenzije uzrokovana je poremećajima autonomnog i središnjeg živčanog sustava koji su usko povezani s emocijama. Stoga, kada je osoba nervozna, njegov pritisak često počinje rasti.
Stabilizira pritisak na dobnu normu
— Нa danas postoji ogromna količina antihipertenzivnih lijekova. Nažalost, oni samo privremeno ublažavaju simptome. Apsolutno najpopularnije lijekove treba uzimati cijeli život .Kao i drugi lijekovi, oni su neizbježno ovisni i imaju brojne nuspojave.
— Koji istraživanja Cannabis Oil su održani?
Kapsule Cannabis Oil obnavljaju prirodnu strukturu
KAPSULE CANNABIS OIL
Koji je otrov pronaД‘en u tabletama za pritisak?
97% ispitanika – riješili se svih simptoma hipertenzije nakon prva dva tjedna tečaja
Igor Marković, kardiolog, liječnik najviše kategorije
— Nije uzalud da se hipertenzija naziva tihim ubojicom, jer se često ne očituje i ne manifestira ni na koji način. Međutim, odsutnost simptoma ne poništava kobne posljedice ove bolesti.
oslabljen vid
KAKO KAPSULE CANNABIS OIL LIJEДЊE VISOKI TLAK?
Lijekovi Valsartan prepoznati su kao najДЌeЕЎД‡e propisani lijekovi za pritisak. Analiza aktivne tvari pokazala je da sadrЕѕi dodatak N-nitrosodimetilamin - jedan od proizvoda transformacije raketnog goriva. Uz dugotrajnu upotrebu, tvar je sposobna izazvati rak. Ali onkologija nije jedini rizik. NajteЕѕe, NDMA pogaД‘a jetru zbog toksiДЌnosti..
U sluДЌaju simptoma ukljuДЌuju:
PoboljЕЎavaju opskrbu mozga kisikom
glavobolja
Е titi od komplikacija
Iznenadni zastoj srca može biti uzrokovan aktivnim tvarima u lijekovima za tlak - nifedipin, amlodipin i dihidropiridini. Doprinose nastanku fatalnih aritmija, blokirajući kalcijeve kanale i smanjujući tako akcijski potencijal stanica.
Morate shvatiti da što je viši krvni tlak, srce mora učiniti teže da održi normalnu cirkulaciju krvi. Stoga, bez odgovarajućeg liječenja, hipertenzija dovodi do zadebljanja stijenki krvnih žila, njihove hipertrofije.
—Koji su tipični simptomi hipertenzije?
 lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem




visoki tlak glavobolja
lijeДЌenje poviЕЎenog krvnog tlaka
lecenje krvnog pritiska biljem
arterijska hipertenzija lecenje
 
lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem
lecenje hipertenzije biljem
hipertenzija vodic
visoki tlak simptomi
alternativa za vas aronija
ateroskleroza prirodni lijekovi
lijekovi za lijeДЌenje hipertenzije
 
lijeДЌenje hipertenzije prirodnim putem

*/+-RTRTRTJTYJ786876+BFHFGJH867867

kroniДЌni prostatitis prirodno lijeДЌenje п»їп»їlek alkotox gubitak sluha kod djece п»їп»їlek alkotox gubitak sluha kod djece  ba554c7 
 

Scottzilla

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5042
    • View Profile
proizvodi za dijabetiДЌare dm
« Reply #19 on: July 07, 2022, 06:57:37 PM »
п»їproizvodi za dijabetiДЌare dm






>>>***NARUCITE ODMAH SugaNorm***<<<



SugaNorm – Povecavaju proizvodnju inzulina,Zastita od visokog sadrzaja secera,Prevencija hipoglikemije,Vracanje funkcija jetre i gusterace zlijezde,Normalizira ugljikohidratnu razmjenu,Stabilizira razinu secera,Normaliziraju metabolizam.
Moj suprug ima 49 godina, dijabetes drugog tipa, bolestan pet godina, prihvatio je razne pripreme - gotovo sve osim inzulina. Stalni zamor, gotovo konstantna depresija. Saznao je o SugaNorm, odlucilo je pokusati. Supruznik je poceo uzimati lijek, kako je napisano u uputama. Rezultati nisu dugo trajali. Nakon nekoliko dana pojavio se covjekova zelja (oprostite mi za intimne pojedinosti, ali to nije bilo dulje od sest mjeseci). Pristao je na dijetu, pio SugaNorm. Rezultat: cak i odmah nakon vecere secer na 6, nas intimni zivot bio je potpuno obnovljen, plus muzev duh i velika zelja da bude zdravi!
Mnogo godina patnje od dijabetesa tipa 2, secer u krvi neprestano je preskocio. Promatrana prehrana ucinila je sve imenovanja lijecnika. Ali svejedno za dan mijenja od 3,2 do 11. Zolovka donila je SugaNorm, savjetovala da pijem 1 put dnevno. Znate, brzo sam osjetila prve promjene. Secer se poceo mijenjati do 5-8, to je sasvim normalno. Zajedno s tim dolazilo je dobro zdravlje i zelja za zivotom.







>>>***NARUCITE ODMAH Gluconol***<<<



Oni koji imaju loЕЎe
5. MrЕЎavljenje
- ZaЕЎto Gluconol mogu naruДЌiti samo putem Interneta?







>>>***NARUCITE ODMAH INSUMED***<<<



Normalizira metabolizam
Svake godine sve je viЕЎe ljudi koji su oboljeli od dijabetesa. Za usporedbu: 1980. godine 108 milijuna ljudi ЕЎirom svijeta oboljelo je od dijabetesa. Prema podacima za 2019. godinu broj oboljelih porastao je na 463 milijuna.
Zbog svog prirodnog sastava Insumed stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. ProizvoД‘aДЌi su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u NjemaДЌkoj i u Hrvatskoj.








>>>***NARUCITE ODMAH DIATEA***<<<



OJAДЊAVA IMUNI SUSTAV
Normalizirajte druge metaboliДЌke procese
DiaTea - najbolje od prirode za VAS








>>>***NARUCITE ODMAH CANNABIS+OIL***<<<

PROGNOZE I STATISTIKA
tamna podruДЌja na laktovima
piling koЕѕe



 
Hvala vam puno za ovaj lijek. Prethodno sam morao piti tablete s pregrstima, sad ih pijem vrlo rijetko. Nakon SugaNorm, umora i pospanosti, secer u krvi vratio se u normalu. Cak sam ga poceo zaboravljati. Osjecam se zdravom i normalnom osobom.
Zbog svog prirodnog sastava SugaNorm stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. Proizvodaci su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u Njemackoj i u Hrvatskoj.
Mnogo godina patnje od dijabetesa tipa 2, secer u krvi neprestano je preskocio. Promatrana prehrana ucinila je sve imenovanja lijecnika. Ali svejedno za dan mijenja od 3,2 do 11. Zolovka donila je SugaNorm, savjetovala da pijem 1 put dnevno. Znate, brzo sam osjetila prve promjene. Secer se poceo mijenjati do 5-8, to je sasvim normalno. Zajedno s tim dolazilo je dobro zdravlje i zelja za zivotom.
SugaNorm – dvostruki udar protiv dijabetesa.SugaNorm stabilizira razinu secera i normalizira proizvodnju inzulina.
SugaNorm – jedinstvena prirodna priprema - najnoviji razvoj moderne znanosti. Ona vraca ravnotezu tvari u tijelu i uklanja negativne manifestacije dijabetesa. Redovita uporaba kapsula pomaze odrzavanju normalne razine secera u krvi i potice normalni metabolizam glukoze. Tecaj SugaNorm vam omogucuje potpuni poraz dijabetesa, sprecavanje kobnih komplikacija i stabiliziranje stanja pacijenta.
Njemacki znanstvenici iz laboratorije Labor von Dr. Budberg iz Hamburga uzimaju jedinstveni sastav ljekovitih biljaka. 10 godina klinickih ispitivanja lijeka pokazalo je da 75% ispitanika ima normalnu razinu secera u krvi. Kod 68% pacijenata obnovljeni su metabolicki procesi koji su uspostavili rad endokrinih, kardiovaskularnih i probavnih sustava.
Lijek brzo otapa i eliminira hiperglikemijski ucinak. SugaNorm - apsorbira se polako i stabilizira stanje bolesnika. Kombinacija posebne prehrane i SugaNorm povecavaju sanse za osvajanje dijabetesa.
SugaNorm – Povecavaju proizvodnju inzulina,Zastita od visokog sadrzaja secera,Prevencija hipoglikemije,Vracanje funkcija jetre i gusterace zlijezde,Normalizira ugljikohidratnu razmjenu,Stabilizira razinu secera,Normaliziraju metabolizam.
Moj suprug ima 49 godina, dijabetes drugog tipa, bolestan pet godina, prihvatio je razne pripreme - gotovo sve osim inzulina. Stalni zamor, gotovo konstantna depresija. Saznao je o SugaNorm, odlucilo je pokusati. Supruznik je poceo uzimati lijek, kako je napisano u uputama. Rezultati nisu dugo trajali. Nakon nekoliko dana pojavio se covjekova zelja (oprostite mi za intimne pojedinosti, ali to nije bilo dulje od sest mjeseci). Pristao je na dijetu, pio SugaNorm. Rezultat: cak i odmah nakon vecere secer na 6, nas intimni zivot bio je potpuno obnovljen, plus muzev duh i velika zelja da bude zdravi!
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
A najsmjeЕЎnije i najtuЕѕnije je to ЕЎto su 75,87% teЕЎkih sluДЌajeva komplikacija od virusa ljudi s dijabetesom! Da nisu imali ovu bolest koja nemilosrdno uniЕЎtava imunoloЕЎki sustav, sve bi podnijeli asimptomno. ovo je glavna riziДЌna skupina. I opet, nitko o tome ne govori, jer se odmah postavlja pitanje - ЕЎto radite za lijeДЌenje ove podmukle bolesti?
2. Obnova krvnih Еѕila
– ПNakon takvog razgovora s glavnim ljekarnikom te zemlje postalo je jasno da lijek nije i neće biti u ljekarnama. Ali svejedno ga možete dobiti, zar ne?
- ZnaДЌi, mislite da su svi moderni lijekovi za dijabetes neuДЌinkoviti?
Kad tlak poraste. Kad nisu starci, nešto više od 50 godina, zarađuju prostatitis i gube potenciju. Kada se pojavi kronični umor, pretilost, noge počinju oticati, tako da teško možete hodati, prsti utrnu. Zatim slijede gastrointestinalni poremećaji i bubrežni kamenci zbog intenzivnog izlučivanja soli i šećera.
To je uДЌinjeno iz tri razloga:
6. Normalizacija potencije
Njemački znanstvenici iz laboratorije Labor von Dr. Budberg iz Hamburga uzimaju jedinstveni sastav ljekovitih biljaka. 10 godina kliničkih ispitivanja lijeka pokazalo je da 75% ispitanika ima normalnu razinu šećera u krvi. Kod 68% pacijenata obnovljeni su metabolički procesi koji su uspostavili rad endokrinih, kardiovaskularnih i probavnih sustava.
Lijek brzo otapa i eliminira hiperglikemijski učinak. Gluconol - apsorbira se polako i stabilizira stanje bolesnika. Kombinacija posebne prehrane i Gluconol povećavaju šanse za osvajanje dijabetesa.
Lijek za dijabetes koji neće biti dostupan u ljekarnama
Gluconol započinje proces regeneracije i obnove svih tjelesnih tkiva, od unutarnjih organa do krvnih žila. To vam omogućuje da se riješite sve štete koju je tijelo uspjelo dobiti tijekom bolesti..
ZABRANJENO OTVARANJE: Za 7 tjedana umjetne crvene krvne stanice liječe dijabetes, smanjuju šećer u krvi i poboljšavaju imunitet!
VaЕѕno! Samo 1 aplikacija za 1 telefonski broj!
Na snimanju sljedećeg programa dogodila se neugodnost koja je stavila u lokvu svjetiljke medicine. Jedan od pozvanih stručnjaka odjednom je počeo govoriti izvan scenarija. Svojom izjavom zapanjio je publiku u studiju. Ali posebno su dobili medicinski službenici.
- O ДЌemu toДЌno govorite?
nasljedstvo
Zbog svog prirodnog sastava Gluconol stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. ProizvoД‘aДЌi su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u NjemaДЌkoj i u Hrvatskoj.
– Katrina, čini se da sve vaše kolege znaju za skandal na TV-u. Kako se niste bojali takvog čina?
Mnogi dijabetičari su nemoćni. Jedna od nevjerojatnih akcija Gluconola je normalizacija razine testosterona i vraćanje zdrave potencije. Čak i u časnoj dobi od 70 godina, muškarci su iznenađeni kad primijete da im se vratila muška snaga.
- ZaЕЎto Gluconol mogu naruДЌiti samo putem Interneta?
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
UДЌinkovitost lijeka potvrД‘ena je i laboratorijskim ispitivanjima i praktiДЌnom primjenom.
Nakon strašne nesreće, provela je nekoliko operacija i kao rezultat strašne dijagnoze - dijabetes melitusa. Od 2003. godine bila sam na inzulinu. Nisam imala ni 40 godina, ali osjećala sam se kao da sam živio cijelo stoljeće. Čim se razina glukoze u krvi porasla, ona je počela padati vid, dijagnoze dijabetesa zauvijek, kao što sam tada mislila, „zaglavi” dijagnozu hipertenzije. No, kako kažu, spašavanje ljudi koji su utapali - rad samog tog čovjeka. Internet je pomogao. Na jednoj od web lokacija pročitala sam priču sličnu mojoj, gdje je pacijent s dijabetesom koristio Insumed i postigao značajne rezultate u borbi protiv njegove bolesti. Moj „rat” s dijabetesom još nije gotov, ali hvala Insumedu opet sam bila u mogućnosti ići da imam posao, radim sa svojim unucima, a sada planiram putovanje u Češku za sljedeću godinu. Želim da izrazim duboku zahvalnost Zorane Višnić i Insumedu zato što su vratili "okus" u život!
Svake godine sve je viЕЎe ljudi koji su oboljeli od dijabetesa. Za usporedbu: 1980. godine 108 milijuna ljudi ЕЎirom svijeta oboljelo je od dijabetesa. Prema podacima za 2019. godinu broj oboljelih porastao je na 463 milijuna.
Normalizira razinu glukoze i potiДЌe proizvodnju inzulina
NORMALIZIRA RAZINU ŠEĆERA U KRVI
Lijek brzo otapa i eliminira hiperglikemijski učinak. Insumed - apsorbira se polako i stabilizira stanje bolesnika. Kombinacija posebne prehrane i Insumed povećavaju šanse za osvajanje dijabetesa.
Insumed – dvostruki udar protiv dijabetesa
Insumed – lijek za borbu protiv dijabetesa
KOJE SMO REZULTATE POSTIGLI
Polineuropatija — višestruki poraz perifernih živaca, manifestira se kao djelomična paraliza, poremećaji osjetljivosti i drugi poremećaji koji se javljaju uglavnom u donjim ekstremitetima pacijentovog tijela. U kasnijim stadijima bolesti polineuropatija donjih ekstremiteta može dovesti do atrofije mišića, pojave trofičnih ulkusa i paralize nogu, a zatim i respiratornih mišića
Ne samo da učinkovito regulira razinu glukoze u krvi, već također ima usmjereni učinak na ciljane stanice inzulina i beta stanice gušterače, obnavlja funkcije i stanje organa pogođenih teškom bolešću.
Kasna teška trudnoća, hitan carski rez i dijabetička koma, pretrpjela je dijagnozu "šećerne bolesti ". Moje opće stanje može se opisati kao: ozbiljno bolesna majka i malo dijete. Drago mi je što je sve ovo u prošlosti. Ante Nikolić je stvarno dobio moj problem, a zajedno s Insumed, uspjeli smo postići dobre rezultate u protekla 4 mjeseca. Pa, beba mi je drago vidjeti njegovu veselu majku.
SadrЕѕi veliku koliДЌinu smole, askorbinske kiseline, alkaloida, saponina, steroidnih glikozida i tanina. Glikozidi imaju inzulinski uДЌinak.
U 90% sluДЌajeva dijabetes dovodi do ovih komplikacija
Prirodni proizvod za normaliziranje razine šećera u krvi
Ovo je kronična bolest koja, u nedostatku odgovarajućeg liječenja, dovodi do ozbiljnih komplikacija, čak i do smrti. Unatoč tome, većina ljudi i dalje se lakomisleno odnosi prema svom zdravlju.
Povećava osjetljivost na inzulin
Svaki dan svaki stručnjak pomaže 20-30 potrošača "Insumed" u pitanjima prehrane i prijema proizvoda. I kako bi svima posvetili određenu pažnju, povećali smo broj ovlaštenih stručnjaka za konzultacije prije kupnje.
Komplikacije dijabetesa
Zbog svog prirodnog sastava Insumed stimulira sintezu inzulina u beta stanicama pankreasa. ProizvoД‘aДЌi su dobili sve potrebne dozvole i certifikate kvalitete u NjemaДЌkoj i u Hrvatskoj.
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
OJAДЊAVA IMUNI SUSTAV
Pomoć za jetru i pankreas
"DA ODMAH DOBIJETE ZLATNI PROIZVOD ZA POMOĆ KOD KONTROLE DIJABETESA ZA SEBE I SVOJE BLIŽNJE"
OVAJ TIHI "UBICA" NE ZAOBILAZI NIKOGA...
DIATEA - PRIRODNI PREPARAT ZA POMOĆ KOD STABILIZIRANJA ŠEĆERA U KRVI
KARDIOVASKULARNE BOLESTI
Juniperi fructus: Stabilizira rad bubrega, potiДЌe izmokravanje, pomaЕѕe kod oticanje.
Normalizirajte druge metaboliДЌke procese
DiaTea - najbolje od prirode za VAS
MIЕ LJENJA EKSPERATA ALTERNATIVNE MEDICINE O ДЊAJU DIATEA
POMAЕЅE SMANJENJU TOKSINA U JETRI I UMANJENJU ENZIMA IZ JETRE
OJAДЊAVA KRVNE SUDOVE
Myrtilli folium: Izvor neomirtilina koji stabilizira razinu šećera u krvi.
Nedavno sam predstavio DiaTea nekolicini korisnika alternativne medicine i dobio veoma dobre recenzije o njegovoj uДЌinkovitosti."
MOŽETE POMOĆI SEBI I SVOJOJ PORODICI U PREVENCIJI I KONTROLI DIJABETESA
Povećana proizvodnja insulina je uzrok dijabetesa
Stabilizirajte sadržaj šećera u krvi
ZLATNI SASTOJCI OJAДЊAVAJU ZDRAVLJE UPOTREBOM ДЊAJA DiaTea
HORMONALNA UJEDNAДЊENOST
KARDIOVASKULARNE BOLESTI
 proizvodi za dijabetiДЌare dm
Sudionici ispitivanja uzimali su preparat tijekom mjesec dana. Rezultati ispitivanja nadmaЕЎili su sva oДЌekivanja
Jeste li sigurni da niste ukljuДЌeni u njihov broj? PosluЕЎajte sebe.
Dugo zacjeljivanje rana
MOGUĆE LI SE DIJABETES IZLIJEČITI?
nateДЌenost
Dijabetes
stalna ЕѕeД‘
Glavobolja
sniЕѕava visoki krvni tlak
Ispitivanja su pokazala da kanabidiol učinkovito snižava razinu šećera u krvi i obnavlja oštećene stanice gušterače, organa koji proizvodi hormon inzulina.
Normalizira razinu šećera u krvi
Nemojte zapuЕЎtati dijabetes!
Kako djeluje Cannabis Oil
piling koЕѕe
Preparat Cannabis Oil postao je najbolji pomagač za oboljele od dijabetesa tipa 2 i za one koji su u stanju predijabetesa. Preparat pomaže normalizirati razinu šećera u krvi, riješiti se učestalog nevoljnog mokrenja, nenormalne žeđi, velikog apetita i želje za slatkišima. Nakon jednog tečaja osoba se osjeća zdravije i ponovno se vraća aktivnom načinu života.
Istiniti komentari kupaca o proizvodu Cannabis Oil
Obnavlja funkciju guЕЎteraДЌe i normalizira teЕѕinu
Minimizira rizik od pojave komplikacija
Znanstvenici iz cijelog svijeta nastojali su razviti lijek kako bi obnovili prirodnu proizvodnju inzulina - kako bi utvrdili korijenski uzrok bolesti, a ne zaustavili njegove uДЌinke.
Pogodan za prevenciju, smanjuje rizik od komplikacija
 proizvodi za dijabetiДЌare dm




insumed lb
prirodni lekovi za dijabetes tip 2
lekovi za dijabetes 2
insumed cukorbetegeknek
 
proizvodi za dijabetiДЌare dm
diabetes mellitus articles
diabetes mellitus symptoms in dogs
diatea sastojci
tablete za apetit i imunitet
preparati za povecanje apetita kod pasa
aparat za dijabetes cijena
 
proizvodi za dijabetiДЌare dm

*/+-RTRTRTJTYJ786876+BFHFGJH867867

bolovi u zglobovima prirodni lek lijek protiv alkohola zenidol wirkstoff proizvodi za dijabetiДЌare dm prirodni lijekovi protiv cistitisa  3f05c76 
 


GregoryHep

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 498648
    • View Profile